Rozšírené hľadanie
Piatok 8. December 2023 |
meniny má Marína

PR články - Bývanie

Vylepšite svoje záhradné sedenie

Vylepšite svoje záhradné sedenie vďaka výpredajovej ponuke záhradného nábytku

Datum: 01.12.2023

Práve po skončení záhradnej sezóny prišla chvíľka pre všetkých milovníkov interiérového a exteriérového dizajnu. 

Nápady na úsporu miesta pre malé kuchyne

Nápady na úsporu miesta pre malé kuchyne

Datum: 29.11.2023

Malé kuchyne môžu predstavovať výzvu pri organizácii a efektívnom využívaní dostupného priestoru. Aj napriek tomu však existuje niekoľko inteligentných nápadov a riešení, ako maximalizovať priestor a využiť každý kúsok. 

Kuchyňa v štýle Provence: francúzsky vidiek u vás doma

Datum: 27.11.2023

Premýšľate o tom, ako vdýchnuť vašej kuchyni nový život? Štýl Provence, inšpirovaný francúzskym vidiekom, je perfektnou voľbou pre vytvorenie útulnej a elegantnej atmosféry. 

Izolácia Styrodur – pre komfortné a energeticky úsporné bývanie

Izolácia Styrodur – pre komfortné a energeticky úsporné bývanie

Datum: 12.11.2023

Voľba vhodného izolačného materiálu je kľúčovým krokom pri zabezpečovaní optimálneho teplotného prostredia v domoch. Jedným z najperspektív­nejších materiálov posledných rokov je Styrodur, ktorý sa vyznačuje skvelými izolačnými vlastnosťami.

Ako na čistú a hygienicky nezávadnú vodu v bazéne

Ako na čistú a hygienicky nezávadnú vodu v bazéne

Datum: 30.10.2023

Za horúcich letných dní nie je nič príjemnejšieho ako osviežujúce plávanie v čistom bazéne. Ako zabezpečiť, aby bol bazén hygienický nezávadný?

Kriedové farby na stenu – Krok k oživeniu interiéru

Kriedové farby na stenu – Krok k oživeniu interiéru

Datum: 29.10.2023

Pre oživenie interiéru alebo tiež pre celkovú zmenu vyžarovania vnútorných priestorov neexistuje lepší spôsob, ako premaľovať steny. Na trhu nájdete veľké množstvo interiérových farieb, z ktorých kvalitou i konzistenciou vyčnievajú kriedové farby na stenu.

klimatizácia do bytu

Nástenná vs. mobilná klimatizácia do bytu: ktorá je lepšia?

Datum: 05.10.2023

Keď stúpa teplota vonku, stúpa aj teplota v byte. Vymeňte bezsenné letné noci a hlučný ventilátor za kvalitnú tichú klimatizáciu. 

Oplotenie pre komerčné použitie

Oplotenie pre komerčné použitie

Datum: 02.10.2023

Prvý dojem je nesmierne dôležitý, či už sa jedná o zaujatie susedov alebo prilákanie zákazníka, vizuálny dojem tvorí veľkú výhodu v dnešnej modernej dobe. 

Pozvite hygge aj do svojej obývačky

Pozvite hygge aj do svojej obývačky

Datum: 26.09.2023

Leto sa s nami lúči poslednými slnečnými dňami, ale aj nadchádzajúca jeseň má svoje jedinečné kúzlo. Zvlášť, ak sa inšpirujete Škandinávskym kúzlom s názvom hygge . Práve Škandinávci so svojou dlhou zimou a ponurou tmou vedia, ako si život urobiť krajší. Poďte sa nimi inšpirovať a vykúzliť si atmosféru všeobjímajúcej pohody aj vo svojom domove.

Moderné obchody a ich ponuka nábytku

Moderné obchody a ich ponuka nábytku

Datum: 22.09.2023

Moderné obchody s nábytkom vás očaria svojím sortimentom nábytku, dekoráciami a domácimi potrebami v štýle polovice storočia. V tejto ére je moderný nábytok stále populárny vďaka svojmu klasickému a striedmemu dizajnu, ktorý je pre túto éru charakteristický. Kde môžete nájsť najlepšie obchody s nábytkom, aby ste si dopriali túto nádhernú dobu?

Výhody a využitie podomietkových batérií

Nenápadná elegancia: Výhody a využitie podomietkových batérií

Datum: 06.09.2023

Kúpeľňa je viac než len miestom pre osobnú hygienu. Je to útočisko, v ktorom sa odreagujeme a načerpáme energiu, zatiaľ čo si vychutnávame zaslúžený oddych. Miesto, kde sa náš štýl, individualita a estetické cítenie odrážajú vo výbere každého detailu. 

interiérové dvere

Vyberte si vhodné interiérové dvere do vašej domácnosti: Ako na to? Poradíme vám!

Datum: 17.08.2023

Poznáte to. Chcete si kúpiť čo najlepšie interiérové dvere, no na trhu je výber skutočne široký. Preto, vybrať si tie správne dvere je veľmi náročné. Existuje však niekoľko faktorov, ktoré je dobré pri samotnej kúpe zvážiť. My vám ich v tomto článku predstavíme a môžete sa nimi pri výbere riadiť.

Izolácia domu trikrát inak. Tipy, čím zatepliť nielen fasádu

Izolácia domu trikrát inak. Tipy, čím zatepliť nielen fasádu

Datum: 14.08.2023

Pri zatepľovaní fasády domu sa najčastejšie využíva polystyrén. Existuje niekoľko typov polystyrénu, každý má iné vlastnosti a každý sa využíva na rôzne časti domu.

Ako zvýšiť ochranu stavby pred požiarom

Ako zvýšiť ochranu stavby pred požiarom

Datum: 14.08.2023

Na ochranu stavieb polyfunkčných budov, ale tiež obytných a rodinných domov existujte niekoľko ochranných prvkov.

Výhody sadrokartónových priečok

Moderné členenie priestoru – Výhody sadrokartónových priečok

Datum: 10.08.2023

Nevyhovuje vám dispozične priestor vo vašom byte? Potrebujte v dome vytvoriť nové miestnosti kvôli príchodu ďalšieho člena rodiny? Riešenie je jednoduché a volá sa sadrokartónové priečky.

Najväčšie výhody použitia sadrokartónu

Datum: 30.07.2023

Sadrokartón patrí k najrozšírenejším materiálom využívaným na suchú výstavbu a rekonštrukciu. Používa sa výhradne v interiéri, ale inštalovať ho môžete prakticky kdekoľvek vo vnútri budovy.

Rekonštrukcia bytu – áno či nie

Rekonštrukcia bytu – áno či nie

Datum: 26.07.2023

Každá nehnuteľnosť si vekom žiada rekonštrukciu. Či už ide len o drobné kozmetické úpravy alebo je rekonštrukcia rozsiahlejšia mali by ste pri nej dodržiavať pár pravidiel.

Ako záhradný domček alebo chata menia vašu záhradu

Oáza pokoja: Ako záhradný domček alebo chata menia vašu záhradu

Datum: 18.07.2023

Hľadáte útočisko, kde by ste si mohli oddýchnuť a vypnúť od každodenného zhonu? Záhradný domček či chata sú skvelým riešením, ako spojiť príjemné s užitočným! Ako si vytvoriť vlastnú oázu pokoja priamo na záhrade?

Akú funkčnosť môže mať kuchynský digestor

Akú funkčnosť môže mať kuchynský digestor

Datum: 23.06.2023

Moderné nástenné digestory nie sú len pohodlnými zariadeniami na odstraňovanie prebytočných pachov z kuchyne, ale aj skutočnými nástrojmi interiérového dizajnu s rôznymi funkciami a schopnosťami.

kúpeľňový koberec

Malá zmena, veľký rozdiel: ako môže kúpeľňový koberec zmeniť vašu kúpeľňu – sprievodca

Datum: 22.06.2023

Malé premeny a detaily v kúpeľni dokážu kompletne zmeniť estetické vyžarovanie priestoru. Kúpeľňové doplnky sú cestou k zútulneniu miestnosti a často zohrávajú praktickú funkciu. Zo všetkých typov doplnkov musíme spomenúť kúpeľňový koberec. Ide o dizajnový prvok, ktorý prispieva ku komfortu a skvele dotvára atmosféru.