Rozšírené hľadanie
Piatok 8. December 2023 |
meniny má Marína

PR články - Šport, športové potreby

Rady, ktoré vám pomôžu vybrať dobrú trekingovú výbavu na zimu

Rady, ktoré vám pomôžu vybrať dobrú trekingovú výbavu na zimu

Datum: 06.12.2023

Zima nebráni tomu, aby ste sa vyhýbali obľúbenému trekingu. Dôležité je však kúpiť vhodnú výbavu, ktorá zahreje a ochráni pred prípadnými rizikami zranenia na zamrznutých lesných cestách. Aké sú časti výbavy na zimu a ako vybrať najkvalitnejši­e kúsky?

Ako získať výbornú kondíciu

Ako získať výbornú kondíciu? Venujte sa kondičnému boxovaniu

Datum: 29.11.2023

V snahe o rozvoj kondície veľa ľudí volí ako šport kondičné boxovanie. Ide o šport, ktorý dodá telu estetiku, výkonnosť a zlepší celkovú fyzickú stránku tela. Výbušnosť tohto športu je navyše bonusom pre vaše psychické zdravie.

Upratovanie ako forma cvičenia

Upratovanie ako forma cvičenia: Ako kombinovať domáce práce a fitness pre zdravší životný štýl

Datum: 05.11.2023

Vrátite sa z práce domov s plánom, že si dnes dáte dobre tela vo vašej obľúbenej posilňovni, no doma je hotová pohroma. Neodpratané riady z raňajok, hračky a oblečenie rozhádzané po izbe a zaprskané sklenené dvere sprchového kúta po rannej hygiene. Poznáte to?

3 zásadné parametre pre výber bicykla

3 zásadné parametre pre výber bicykla

Datum: 03.11.2023

Čím sa riadite pri výbere bicykla, ktorý sa chystáte kúpiť? Cenou, farbou, dizajnom? Uvedomte si, že na bicykli budete jazdiť dlhé roky, takže cena by nemala byť kľúčovým parametrom.

Ako sa motivovať k pravidelnému cvičeniu

Ako sa motivovať k pravidelnému cvičeniu

Datum: 01.11.2023

Chceli by ste pravidelne cvičiť, ale neviete sa k tomu prinútiť? To, čo potrebujete je poriadna motivácia. Ako na ňu sa dočítate v tomto článku.

Bicykle Cannondale, prečo sa rozhodnúť pre ne

Bicykle Cannondale, prečo sa rozhodnúť pre ne

Datum: 19.09.2023

Cannondale je americká značka bicyklov, ktorú v roku 1983 založil Joe Montgomery. Spoločnosť sa sídli v Wiltone v Connecticute.

Vyskúšajte tieto aktivity v prírode

Vyskúšajte tieto aktivity v prírode. Načerpáte vďaka nim novú energiu

Datum: 24.07.2023

Čas strávený v prírode nás dokáže nabiť neuveritelnou energiou. Mnoho ľudí vyuźíva práve čas v prírode na “resetovanie” svojej hlavy a ako útek od každodenných stresov.

Kde sledovať Wimbledon 2023 - TV prenos, online, live stream zadarmo!

Datum: 22.06.2023

Zaujíma vás, kde sledovať Wimbledon 2023? Pozrite si nižšie v článku prehľad všetkých dostupných možností, ako si pozrieť ďalší tenisový grandslam naživo v TV, online na internete alebo cez live stream v mobile zadarmo. 

Leto na Slovensku – chodník Prielom Hornádu

Leto na Slovensku – chodník Prielom Hornádu

Datum: 05.06.2023

O pár dní začne pravé leto sa ním príde otázka, ako stráviť letnú dovolenku. Môžete kúpiť last minute k moru alebo dať prednosť letu na Slovensku. Turistika a kempovanie stoja za to.

Keď vonku prší, zabehajte si na bežiacom páse

Keď vonku prší, zabehajte si na bežiacom páse

Datum: 04.06.2023

Predsavzatie začať s behaním vám aj na jar môže zmariť počasie. Čo robiť, keď sa dostávate konečne do kondície a vonku stále prší?

Špičkový skateboard či zvláštne oblečenie

Špičkový skateboard či zvláštne oblečenie, čo dnes definuje skate scénu?

Datum: 19.04.2023

Skateri sú veľmi zaujímavou sociálnou skupinou. Aby ste medzi nich zapadli, mali by ste sa okrem samotných jazdeckých schopností sústrediť aj na ďalšie dôležité veci. 

Elektrický verzus klasický bicykel

Elektrický verzus klasický bicykel

Datum: 30.03.2023

Starý bicykel doslúžil a vy sa rozhodujete, či kúpiť opäť klasický, alebo vstúpiť konečne do 21. storočia s e-bikom. Elektrobicykle nie sú náhradou za obyčajné bicykle a nie sú určené len pre seniorov.

Tipsport registrácia: Ako postupovať a prečo sa oplatí?

Datum: 23.03.2023

Ak premýšľate nad tým, že sa zaregistrujete do stávkovej kancelárie Tipsport, určite robíte dobre. Ide totiž o overenú a maximálne bezpečnú spoločnosť, pri ktorej vám nehrozí žiadny podvod. 

ako na turistiku v zime

7 rád, ako na turistiku v zime, aby ste neprechladli

Datum: 07.12.2022

V zime môže aj krátky pobyt vonku viesť k týždňu strávenému v posteli. Nachladnutie je bežným a častým ochorením, ktorého príčinou je zväčša to, že sa nevhodne oblečiete.

Výber správnej vzduchovej pušky

Čo všetko si treba všímať pri výbere zalamovacej vzduchovej pušky?

Datum: 05.12.2022

Výber správnej vzduchovej pušky nie je pre ľudí, ktorí majú so zbraňami ako také skúsenosti, vôbec náročný. Nie však každý z nás však už prišiel do kontaktu so vzduchovými zbraňami alebo inými strelnými zbraňami. 

Tipy, čo by vám nemalo chýbať pri kempovaní

Tipy, čo by vám nemalo chýbať pri kempovaní

Datum: 09.11.2022

Nadchla vás myšlienka na kempovanie? Možno už máte vybranú trasu, kemping a dokonca zaplatenú zálohu. Pozor však na to, aby ste v rámci veľkého nadšenia nezabudli na výbavu.

Ešte ste nevyskúšali spinning

Ešte ste nevyskúšali spinning? Zamilujete si ho

Datum: 01.11.2022

Spinnig slávil svoj vrchom pred pár rokmi a momentálne sa pomaly, ale iste vracia na výslnie. Spinnig je určený pre každého, kto potrebuje poriadnu dávku kardio cvičenia, adrenalínu a energie.

Jachting nie je len o zábave

Jachting nie je len o zábave. Tieto zdravotné výhody prináša

Datum: 16.10.2022

Túžba vlastniť jachtu má prvotné základy v predstave vetra vo vlasoch a pocitu slobody, ktorý môžete zažiť jedine na vodnej hladine.

3 spôsoby využitia detských cyklovozíkov

3 spôsoby využitia detských cyklovozíkov

Datum: 12.10.2022

Presne si pamätám moment, kedy som po prvý raz videl detský cyklovozík na vlastné oči. Bolo to približne pred desiatimi rokmi na cyklotrase za našim sídliskom.

e bajk pre seniorov

e bajk pre seniorov

Datum: 01.10.2022

Návrat elektrobicyklov na trh môžeme už dnes považovať za veľký prínos. 

Z jeho výhod môže čerpať prakticky ktokoľvek, nakoľko vo svojej podstate rozširuje možnosť použitia bicyklov a sú veľmi vhodné hlavne pre seniorov.